Партнери кабельного оператора ОСНОВА™Телеканал "Дитинець"

Телеканал «ДИТИНЕЦЬ» - це щоденна інформація про все, що стосується життя в Чернігові. На телеканалі протягом 18 годин щодня транслюється безліч цікавих аналітичних та розважальних програм. Постійно зростаюча кількість абонентів, яка складає понад 50 тисяч сімей, оригінальність та актуальність інформаційного наповнення гарантують популярність телеканалу у глядачів.

Телеканал «ДИТИНЕЦЬ» пропонує безліч нестандартних та ефективних форм подачі реклами від інформаційних сюжетів до спецпроектів, безпрограшно працюючих на цільову аудиторію. Наше кредо — максимальний ефект за рахунок індивідуального підходу та нестандартних рішень.

Честність, відвертість та надійність — наші принципи роботи. Ми завжди готові відповісти на ваші питання і пропозиції та знайти взаємовигідний варіант співпраці. Наш досвід та енергія — гарантія вашого успіху.ТОВ Viasat Україна

Viasat Україна є частиною Viasat Broadcasting - найбільшої компанії міжнародної медійної групи Modern Times Group MTG AB. Viasat Broadcasting є найбільшим оператором ефірного телебачення і платного супутникового телебачення преміум-класу в Скандинавії та країнах Балтії, а також здійснює мовлення ефірних телеканалів у Чеській республіці, Угорщині, Словенії, Болгарії, Македонії і Гані, безпосереднє мовлення супутникових телеканалів через власну DTH-платформу в Україні, і мовлення платних супутникових телеканалів на території центральної та східної Європи та США. MTG є найбільшим акціонером провідного незалежного російського телевізійного холдингу СТС Медіа. Аудиторія телеканалів групи MTG сягає 125 мільйонів глядачів у 30 країнах світу. MTG також є провідним оператором у сфері комерційного радіомовлення в Північному й Балтійському регіонах.

В Україні компанія Viasat представляє 12 тематичних каналів:

Кіно:

Пізнавальні:

Спорт:Телеканал "MusicBox UA"

MUSICBOX GROUP - світова музична телевізійна мережа, що має більше 80 мільйонів абонентів по всьому світу. Нас дивляться: вся Росія, країни СНД, країни Балтії, Європи, Туреччина, Єгипет, Ізраїль, Болгарія, Китай, Філіппіни, США і ще десятки інших країн!

Перший канал мережі MUSICBOX почав трансляцію в Угорщині в 1996 р. У Росії канал MUSICBOX розпочав мовлення у червні 2004 р., канал RUSSIAN MUSICBOX з'явився в ефірі в листопаді 2004 р.

Група телеканалів MUSICBOX в Росії включає в себе два музичних канали (RUSSIAN MUSICBOX і MUSICBOX), які займають гарні позиції серед неефірних музичних телеканалів. І гумористичний телеканал ГУМОР TV, який входить в десятку найбільших супутникових каналів. Група телеканалів MUSICBOX в Росії має свій власний продакшн, продюсерський центр, букінг агентство.Компанія "TP-LINK"

 


Компанія TP-LINK - це всесвітній постачальник мережевого обладнання класу SOHO, лідер ринку мережевих пристроїв в Китаї. Продукція компанії продається в понад 100 країнах світу, кількість користувачів TP-LINK перевищує десятки мільйонів.

Приділяючи максимальну увагу контролю якості, ефективності виробництва, досліджень і розробок, компанія TP-LINK продовжує випускати відмічені численними нагородами мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, комутатори, ADSL, бездротове обладнання, IP камери, адаптери Powerline, принт-сервери, медиаконвертери і мережеві адаптери .

 

«Доктор Веб» став першою компанією, яка запропонувала на ринку інноваційну модель використання антивіруса в якості послуги і до цього дня продовжує залишатися безумовним лідером ринку інтернет-сервісів безпеки для постачальників IT-послуг. Державні сертифікати і нагороди, а також географія користувачів Dr.Web свідчать про високу якість продуктів, створених талановитими програмістами.

Замовити послугу

Антивірус "Доктор Веб"  
↑  ↑  ↑