02-12-2009   17:05

На ринок послуг приходить «Основа» – єдиний кабельний операторП'ять провайдерів кабельного телебачення в Чернігові («Терра», «Ніса», «Ліга», «КТЦ» та «Дитинець») об'єдналися в єдину структуру під ТМ «Основа». 1 грудня «Основа» презентувала в нашому місті нового зразка Центр обслуговування клієнтів. На свято були запрошені VIP-клієнти та, звичайно ж, представники ЗМІ.

За словами комерційного директора нового підприємства Сергія Малявко, ТМ «Основа» - на даний момент єдиний в Чернігові провайдер телекомунікацій, послуги якого включають кабельне аналогове (звичайне) і кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ до мережі Інтернет, організацію корпоративних мереж.

ТМ «Основа» виникла в результаті посилення конкуренції у телекомунікаційній сфері. На з'їзді кабельних операторів м. Чернігова було прийнято рішення про спільне використання бренду «Основа» на паритетних умовах. Основна особливість спільного використання торговельної марки - проведення незалежної тарифної політики і самостійний розвиток мереж кожної компанії, що використовує бренд.

Як повідомив на презентації пан Малявко, «Основа» пропонує у своїх пакетах кабельного телебачення програми кращих вітчизняних та світових телекомпаній, дотримуючись при цьому міжнародних норми в галузі авторських і суміжних прав. Це стало можливим завдяки прямим контактам, чіткій та прозорій політиці у відносинах з партнерами. Чернігівцям, які користуються звичайним телебаченням, єдиний провайдер пропонує 62 телеканали, а тим, хто вже перейшов «на цифру», - понад 140. Серед них скоро з'являться новинки - освітні та сімейні канали, які вже завоювали популярність у всьому світі.
Особлива увага - якості послуг. Надійний і безперервний перегляд телепрограм забезпечують найсучасніша цифрова телевізійна станція та обладнання оптичних транспортних мереж, доносячи сигнал всім майже 50 тисячам абонентів «Основи» у різних мікрорайонах Чернігова. Це означає, що більше половини чернігівців, які проживають у багатоповерхових будинках - абоненти «Основи».
За словами Сергія Малявко, ця цифра буде збільшуватися. Крім того, в Центрах обслуговування абонентів - привітний і ввічливий персонал. Команда оновилася, розроблений корпоративний стиль, у відповідності з яким будуть оформлені і інші три Центру обслуговування.

Якщо говорити про вартість послуг, то вона залишається колишньою. Причому з 1 грудня швидкість доступу в Інтернет і кількість трафіку для користувачів збільшилися. Введена нова послуга - можливість відстрочки платежу: для юридичних осіб - два місяці, для фізичних - один. Крім того, оплату за послуги кабельних операторів «Основи» скоро можна буде вносити через і-box - термінали, встановлені в багатолюдних місцях. Це дозволить економити час і гроші (без банківських комісій).

ТМ «Основа» вкладає інвестиції в будівництво нових зон мережі, покращення характеристик вже існуючої, введення нових додаткових видів сервісу, затребуваних користувачами.

 

↑  ↑  ↑